Zoeken
woensdag 16 oktober 2019 ..:: Algemeen » Organisatie ::..   Inloggen
 Organisatie svDRL Minimaliseren

Algemene Informatie

Terrein en accommodatie

Spinozaweg 498                                               3076 ET Rotterdam

Postadres Postbus 91107                               3007 MC Rotterdam

Algemeen telefoonnummer                          010-4321676

Administratie                                                    010-4921726

E-Mail                                                                 info@svdrl.nl

Web Site                                                            www.svdrl.nl

Hoofdbestuur:

 

Hoofdbestuur:      
       
Voorzitter Sebastiaan Janssens 06-12507664 voorzitter@svdrl.nl
Secretaris     secretaris@svdrl.nl
Penningmeester Ron Stoopendaal 06-20479867 penningmeester@svdrl.nl
Vertrouwens Persoon Danny Kloosterziel 06-21100010 vertrouwenspersoon@svdrl.nl
voetbaltechnischezaken: Bas Janssens 06-41361248 technischezaken@svdrl.nl
  Wim Hage   w.l.hage@online.nl
Jeugdcommisie: Danny spee 06-23750289 jeugd@svdrl.nl
  Rob van Ooijen 06-23750289 Jeugd@svdrl.nl
       
Ledenadministratie: Danny Kloosterziel 010-4921726 administratie@svdrl.nl
       
Donateurs: Danny Kloosterziel 06-21100010 donateurs@svdrl.nl
                        
Public Relations: Rakesh Hathie 06-24618863 communicatie@svdrl.nl
       
Accommodatie Zaken: Danny Kloosterziel 06-21100010 accommodatiezaken@svdrl.nl
       
Kantine: Bas Janssens   kantine@svdrl.nl
                                         
Vrijwilligers:  Vacant    
                     
Normen en Waarden: Vacant      Normenenwaarden@svdrl.nl
       
Wedstrijdsecretariaten:      
Jeugd  en senioren zaterdag                   Manuella Vermoen 06-42006214 wedstrijdzakenzaterdag@svdrl.nl
Senioren Zondag Hans Mollers 06-29265654 Zondagvoetbal@svdrl.nl
       
Techniche Zaken:      
  Bas Janssens 06-41361248 technischezaken@svdrl.nl
       
Tech.staf Zaterdag sel:      
Teammanager  Wim Bouwmeester 06-22227012  
Hoofd Trainer Dave Korring 06-45036526 sellectie@svdrl.nl
Ass.Trainer      
Trainer 2e elftal Sven Paula 06-53606524  
Medische staf Radjish Doekie 06-47868586  
EHBO Rene Glimmenveen 06-14045666  
Toernooien Richard de bruyn 06-27228733 toernooien@svdrl.nl
Tech.staf Jeugd afdeling:      
Hoofd jeugd Coordinator Vacant    
Coordinator Meiden/dames voetbal Danny Kloosterziel 06-21100010 meidenvoetbal@svdrl.nl
       
Keepers Trainer      
Trainer A-junioren

 

   
Trainer Jo17-junioren     selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer JO15-junioren     selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer JO13-Jeugd   - selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer Jo-11-jeugd     selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer Jo-10 jeugd     selectiejeugd@svdrl.nl
       
Redactie en Website:      
Website Danny Kloosterziel 06-21100010 website@svdrl.nl

 

 

 

 

 


    
Copyright (c) 2019 sv DRL   Gebruiksovereenkomst  Privacybeleid