Zoeken
donderdag 19 oktober 2017 ..:: Algemeen » Organisatie ::..   Inloggen
 Organisatie svDRL Minimaliseren

Algemene Informatie

Terrein en accommodatie

Spinozaweg 498                                               3076 ET Rotterdam

Postadres Postbus 91107                               3007 MC Rotterdam

Algemeen telefoonnummer                          010-4321676

Administratie                                                    010-4921726

E-Mail                                                                 info@svdrl.nl

Web Site                                                            www.svdrl.nl

Hoofdbestuur:

 

Hoofdbestuur:      
       
Voorzitter Hans van Leeuwen 06-53518599 voorzitter@svdrl.nl
Secretaris Ton Spee 06-24910252 secretaris@svdrl.nl
Penningmeester Ron Stoopendaal 06-20479867 penningmeester@svdrl.nl
       
       
voetbaltechnischezaken Bas Janssens 06-41361248 b.janssens2@chello.nl
       
Voorzitter Jeugd Richard Faesen 06-57723287 jeugd@svdrl.nl
Jeugd Secretaris Danny Kloosterziel 06-21100010 jeugdsecretaris@svdrl.nl
       
Ledenadministratie   06-21100010 administratie@svdrl.nl
       
Businessclub:      
voorzitter                  Martin van Ginkel     06-50807588  
Secretaris Frank Rijsdijk 06-22792925  
       
Public Relations: Ton Spee 06-24910252 communicatie@svdrl.nl
       
Accommodatie Zaken: Danny Kloosterziel 06-21100010 accommodatiezaken@svdrl.nl
       
Kantine Commisie: Sandra Janssens 06-51323141  
                                         
       
Vrijwilligers:  Vacant    
                     
Normen en Waarden: Vacant      Normenenwaarden@svdrl.nl
       
Wedstrijdsecretariaten:      
Jeugd  en senioren zaterdag                   Danny Kloosterziel 06-21100010 wedstrijdzakenzaterdag@svdrl.nl
Senioren Zondag Hans Mollers 06-29265654 zondag.voetbal@svdrl.nl
       
Technische Zaken:      
Bestuurslid Technische Zaken Bas Janssens 06-41361248 b.janssens2@chello.nl
Lid Technische Commissie Dave Koring 06-45036526 info@schildersbedrijfkoring.nl
Lid Technische Commissie Wim Hage 06-22500499  
       
Tech.staf Zaterdag sel:      
Teammanager  Wim Bouwmeester 06-22227012  
Hoofdtrainer      
Ass.Trainer      
Trainer 2e elftal Maurice Buik 06-52631657 selectie.voetbal@svdrl.nl
Medische Staf:      
Masseur/verzorger Zaterdagselectie Vacant    
Fysiotherapie: Stephan Muller 06-41362254 stephan@fysiotherapielombardijen.nl
Praktijk     010-4190840 http://www.fysiotherapielombardijen.n
       
EHBO Rene Glimmenveen 06-14045666 EHBO@svdrl.nl
Toernooien Vacant   toernooien@svdrl.nl
Tech.staf Jeugd afdeling:      
Hoofd jeugd Coordinator Jeffrey Okkerse 06-12022901 jrokkerse@hotmail.com
Coordinator meidenvoetbal Danny Kloosterziel 06-21100010 meidenvoetbal@svdrl.nl
Keepers Trainer      
Trainer A-junioren Koos van Welsum   selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer B-junioren David van Dam 06-39140437 selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer C-junioren Maaiko Michel 06-36173266 selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer D-Jeugd Danny Spee 06-23750289 selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer E-jeugd Indjomar Mathew 06-23287585 selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer F-jeugd Henrich Bernabela 06-36034852 selectiejeugd@svdrl.nl
       
Redactie en Website:      
Website Danny Kloosterziel 06-21100010 website@svdrl.nl

 

 

 

 

 


    
Copyright (c) 2017 sv DRL   Gebruiksovereenkomst  Privacybeleid