Zoeken
maandag 10 december 2018 ..:: Algemeen » Organisatie ::..   Inloggen
 Organisatie svDRL Minimaliseren

Algemene Informatie

Terrein en accommodatie

Spinozaweg 498                                               3076 ET Rotterdam

Postadres Postbus 91107                               3007 MC Rotterdam

Algemeen telefoonnummer                          010-4321676

Administratie                                                    010-4921726

E-Mail                                                                 info@svdrl.nl

Web Site                                                            www.svdrl.nl

Hoofdbestuur:

 

Hoofdbestuur:      
       
Voorzitter Hans van Leeuwen 06-53518599 voorzitter@svdrl.nl
Secretaris Ton Spee 06-24910252 secretaris@svdrl.nl
Penningmeester Ron Stoopendaal 06-20479867 penningmeester@svdrl.nl
       
       
voetbaltechnischezaken Bas Janssens 06-41361248 b.janssens2@chello.nl

 

Jeugd Bestuur

     
Voorzitter Jeugd Vacant - jeugd@svdrl.nl
Jeugd Secretaris Danny Kloosterziel 06-21100010 jeugdsecretaris@svdrl.nl
  Danny Spee 06-23750289 jeugd@svdrl.nl
  Rob van Ooijen 06-22529314 jeugd@svdrl.nl
Ledenadministratie Danny Kloosterziel 010-4921726 administratie@svdrl.nl
       
Businessclub:      
voorzitter                        
Secretaris      
       
Public Relations: Ton Spee 06-24910252 communicatie@svdrl.nl
       
Accommodatie Zaken: Danny Kloosterziel 06-21100010 accommodatiezaken@svdrl.nl
       
Kantine Commisie:      
                                         
       
Vrijwilligers:  Vacant    
                     
Normen en Waarden: Vacant      Normenenwaarden@svdrl.nl
       
Wedstrijdsecretariaten:      
Jeugd  en senioren zaterdag                   Danny Kloosterziel 06-21100010 wedstrijdzakenzaterdag@svdrl.nl
Senioren Zondag Hans Mollers 06-29265654 zondag.voetbal@svdrl.nl
       
Technische Zaken:      
Bestuurslid Technische Zaken Bas Janssens 06-41361248 b.janssens2@chello.nl
Lid Technische Commissie Wim Hage 06-22500499 w.l.hage@online.nl
       
       
Tech.staf Zaterdag sel:      
Teammanager  Wim Bouwmeester 06-22227012  
Hoofdtrainer Dave Koring 06-45036526 info@schildersbedrijfkoring.nl
Ass.Trainer      
Trainer 2e elftal Maurice Buik 06-52631657 selectie.voetbal@svdrl.nl
Medische Staf:      
Masseur/verzorger Zaterdagselectie

Radjish Doekie

06-47868586

 
Fysiotherapie: Stephan Muller 06-41362254 stephan@fysiotherapielombardijen.nl
Praktijk     010-4190840 http://www.fysiotherapielombardijen.n
       
EHBO Rene Glimmenveen 06-14045666 EHBO@svdrl.nl
Toernooien Richard de bruyn 06-27228733 toernooien@svdrl.nl
Tech.staf Jeugd afdeling:      
Hoofd jeugd Coordinator Vacant    
Coordinator Meidenvoetbal Danny Kloosterziel 06-21100010 meidenvoetbal@svdrl.nl
       
Keepers Trainer      
Trainer A-junioren

 Rohit Orie

06-48797176

 
Trainer Jo17-junioren Stef van Zeelst   selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer JO15-junioren Danny Spee 06-23750289 selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer JO13-Jeugd Danny Stolk - selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer Jo-11-jeugd Henrich Bernabela 06-36034852 selectiejeugd@svdrl.nl
Trainer Jo-10 jeugd     selectiejeugd@svdrl.nl
       
Redactie en Website:      
Website Danny Kloosterziel 06-21100010 website@svdrl.nl

 

 

 

 

 


    
Copyright (c) 2018 sv DRL   Gebruiksovereenkomst  Privacybeleid