Zoeken
donderdag 19 oktober 2017 ..:: Jeugd » Begeleiders ::..   Inloggen
PupillenBegeleiders

 

 

 


 

Techische staf Jeugd afdeling Seizoen 2016/2017

 

 

Hoofd Jeugd Coordinator Jeffrey Okkerse 06-12022901 jrokkerse@hotmail.com
Coordinator Meiden Danny Kloosterziel 0621100010 meidenvoetbal@svdrl.nl
Coordinator B+A Fons Blaauwiekel 06-21625542 a.blaauwiekel@upcmail.nl
Coordinator C Rob van Ooijen 06-22529314 Francis.van.ooijen7@hotmail.nl
Coordinator D Patrick Koch 06-28405919 p-koch@hotmail.com
Coordinator E Koos van Welsum 06-39140437  
Coordinator F+ mini's Danny spee 06-23750289 dannyspee94@gmail.com
Hoofdkeepers Trainer      
Ass Keepers Trainer      
Ass Keepers Trainer Nigel v.d. Burgh 06-37170219 nigelvdburgh@upcmail.nl
Hoofd Trainer A Elftallen Koos van Welsum 06-39140437  
Ass Traner A1 Aad de Lange 06-18488902 g.smits635@upcmail.nl
Selectie Trainer A2 vacant    
Ass Trainer A2      
Hoofd Trainer MA1 Wendy Mulder 06-22984448 wenn22@outlook.com
Ass Trainer MA 1 Marco Junger    
Ass Trainer MA 1 John van Doorn    
Hoofd Trainer B Elftallen David van Dam 06-45097106 davidvdam24@gmail.com
Ass Trainer B1      
Ass Trainer B1      
Selectie Trainer B2      
Ass Trainer B2      
Trainer(Leider) B3 Dick v/d Burg 06-38232157 m.burg31@chello.nl
Ass Trainer B3      
Hoofd Trainer C Elftallen Maaiko Michel 010-4857297 wandamulder5@outlook.com
Ass Trainer C1      
Selectie Trainer C2      
Ass Trainer C2      
Trainer(leider) C3 Johnny  Dam 06-37467321 jarchey@zonnet.nl
Ass Trainer C3 Massja Brosky 06-15071567 missiemgo@hotmail.com
Hoofd Trainer  D Elftallen Tony Garcia Mendes 06-53201915 ze_lino2@msn.com
Ass Trainer D1 Danny Spee 06-23750289 dannyspee94@gmail.com
Selectie Trainer D2 Hector Onoge 06-17771285 hectoronoge@yahoo.com
Ass Trainer D2      
Trainer(leider) D3      
Ass Trainer D3 - -  
Trainer(leider) D4 Ricardo van Uden 06-43242958 ricardo_dj_64@live.nl
Ass Trainer D4      
Trainer(leider) D5      
Ass Trainer D5      
Hoofd Trainer E Elftallen      
Ass Trainer E1      
Trainer(leider) E2 Indjomar Marthew 06-23287525 indjomar_mathew@hotmail.com
Ass Trainer E2      
Trainer(leider) E3      
Ass Trainer E3      
Trainer(leider) E4      
Ass Trainer E4      
Trainer(leider) E5 Hector Onoge 06-17771285 hectoronoge@yahoo.com
Ass Trainer E5 Dick v/d Burg    
Trainer(leider) E6 Jeffrey van Welsum   zie D's
Ass Trainer E6 Koos van Welsum   zie B's
Trainer E7      
Ass Trainers E7      
Trainer E8 Mehmetcan Ekici mehmetcan.ekici@hotmail.com  dilek_ekici@live.nl
Ass Trainer E8 Ahmet Gungormus   n.agungormus@gmail.com
Trainer E9      
Hoofd Trainer F Elftallen  Danny Spee 06-23750289 dannyspee94@gmail.com
Ass Trainer F1 Kevin Maaskant   kevin_maaskant@hotmail.com
Trainer(leider) F2 Marco Niewold 06-30474436 marconiewold@gmail.com
Ass Trainer F2 nieuwe jongen    
Trainer(leider) F3 Marco van Bergen Br. 06-47620443 van-bergen-bravenboer@hotmail.com
Ass Trainer F3     familiepvanvugt@tele2.nl
Trainer(leider) F4 Karim Terrahi   karim_terrahi@hotmail.com
Ass Trainer F4      
Leider Mini pupillen 1+2 Priscilla Roos 06-26631029 prisroymacy91@gmail.com

 

Indjomar Mathew
Copyright (c) 2017 sv DRL   Gebruiksovereenkomst  Privacybeleid